Özel gününüze, Çok özel bir mekan.


Nikah, kokteyl, yemek, düğün...... Adı ve biçimi ne olursa olsun, bunlar; birlikteliğinizi hem siz, hem yakınlarınızın tarafından ömür boyu anımsanacak anıların olucak. Şimdi önemli olan bu anları ve anıları “ Nerede, Niçin, Nasıl, Kimlerle, Kaça ? ” sorularına doğru yanıtlar vererek planlamak ve yıllar sonra bile “ İYİKİ BÖYLE KARAR VERMİŞİZ DEMEK ”.


Wedding Garden Bademli konuklarına Bursa’nın en güzel düğünlerine ev sahipliği yapmak için kurulmuştur. Tüm yaşamınız boyunca unutulmayacak bir günü tatmanız için, hiçbir çabadan kaçınmayan, hizmet anlayışına tanık olacaksınız. Klasik bir düğün anlayışından öte, kişiye özel düğün organizasyonları sadece size özel tercihlerle şekillenecek bir düğün için, konumu mekan tasarımı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile Bursa’da kır düğününe yeni bir bakış açısı yaratmıştır. Sizin düğününüzü unutulmaz kılmak için deneyimli organizatörlerimizi sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

Wedding Garden Bademli 800 Kişilik Kır Bahçesi - 500 Kişilik Kapalı Alanı, 200 Araçlık Ücretsiz Otoparkı ile 12 Ay Boyunca Düğün, Sünnet, Nişan, Kına, Yemekli Toplantılar ve mezuniyet geceleri gibi özel Organizasyonlarınızda kişiye özel menü seçenekleri sunarak misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlama imkanı sunuyor.

3D SANAL TUR